Fan Control

Fan Control 1.2

Macbooku nie gorączkuj się

Fan Control to darmowy program pozwalający kontrolować temperaturę procesora w komputerach przenośnych Apple. Możemy ustawiać prędkość obrotową wiatraków w zależności od ciepłoty komputera. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Nie ma ryzyka przegrzania komputera
  • Dostępne sa rózne ustawiania w zależności od temperatury

Wady

  • Nie znaleziono
Więcej

Bardzo dobry
8

Fan Control to darmowy program pozwalający kontrolować temperaturę procesora w komputerach przenośnych Apple. Możemy ustawiać prędkość obrotową wiatraków w zależności od ciepłoty komputera.

Fan Control to bardzo prosty w obsłudze program. Wystarczy wybrać temperaturę i dostosować do niej odpowiednią prędkość obrotów wiatraka. Do dyspozycji mamy przejrzystą grafikę z dokonanymi przez nas zmianami.

Fan Control to program bardzo bezpieczny dla naszego sprzętu. Mamy możliwość zmiany ustawień fabrycznych, ale tylko w jedną stronę. Możemy jedynie obniżyć temperaturą przy której będą włączały się wiatraki. Ogranicza to nasze pole działania, ale jednocześnie uniemożliwia dokonanie zmian negatywnych w skutkach

Fan Control to bezpieczny sposób na ochłodzenia naszego Maca. Możemy dostosować temperaturę komputera do naszych potrzeb, bez ryzyka zepsucia sprzętu.

Fan Control

Download

Fan Control 1.2